Welkom in het zesde leerjaar!

foto's en weetjes van onze klas

Jarigen van de maand oktober

Afvalactie van onze gemeente

We gingen, gewapend met onze 'knijpers', handschoenen en vuilniszakken, op pad. We raapten veel vuilnis op in de straten rondom onze school. Knap gedaan toppertjes! 

Vliegenmepperspel tijdens de Franse nales

Tijdens de Franse nales proberen we op een speelse en leuke manier onze leerstof te herhalen en verwerken. Zo herhaalden we enkele werkwoorden van de eerste 3 contacten in ons heus vliegenmepperspel. Om het meest vliegen doodslaan, dat was het doel. Maar natuurlijk niet zomaar een vlieg, de vliegen met de correcte vervoegingen van de werkwoorden. Dat was lachen en gieren geblazen, maar ze hebben ook hard nagedacht!

Sportdag Zandhoven

We hadden onze eerste sportdag in de sporthal van Zandhoven. Daar deden we allerlei super leuke spelen en sporten. Iedereen heeft zich de volle 100% ingezet, en of we hebben gezweet! Knap gesport toppers!

Talentcenter en hidrodoe

We dezen onze eerste uitstap met de fiets. We fietsten naar Hidrodoe in Herentals. Daar werden we ontvangen voor de mensen van het talentcenter. We deden allerlei leuke en minder leuke testjes om onze talenten te ontdekken. Aan de hand van onze resultaten zullen zij enkele studierichtingen voorstellen die we kunnen gaan doen in het secundair onderwijs. Spannend, we zijn benieuwd naar onze resultaten! Nadien mochten we nog even ontspannen in Hidrodoe, dat hadden we wel verdiend na al dat denkwerk. 

Verkeerspark

We gingen naar het verkeerspark om de verkeersregels nog eens op te frissen, eerst in de theorie en nadien ook in de praktijk.